Sentido Bellevue Park 5*

Локација: Хотелот Sentido Bellevue Park се наоѓа во близина на Порт Ел Кантауи. 


Соби: Хотелот располага со 387 соби. Сите соби се опремени со клима, балкон, бања, фен, телефон, Wi-Fi интернет, мини фрижидер, сеф, подни плочки и сателитска ТВ. 


Содржини: Рецепција, надворешен базен, внатрешен базен, главен ресторан, два a la carte ресторани - медитерански и ориентален, лоби бар (отворен 24 часа), бар покрај базен и ориентално кафуле, анимација, детско игралиште, Wi- Fi интернет, интернет катче, главен надворешен базен, детски базен, внатрешен базен. 


Спорт и забава: фитнес сала, тениско игралиште, џакузи, одбојка на плажа, аеробик, , ватерполо.


Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа


Web на хотелот: https://www.sentidobellevue.com/


Цените се однесуваат за 7 дневен аранжман за 2 лица.Имаме аранжмани за 7, 10, 11 и 14 дена како и различен тип на соби.

За понуда контактирајте не на info@labranda.mk или нa +389 72 320 560.