Iberostar Selection Kuriat Palace 5*

Локација: Хотелот Iberostar Selection Kuriat Palace се наоѓа во туристичката област Сканес-Монастир, на еден километар од трговскиот центар Сканес и блиску до аеродромот во Монастир.


Соби: Сите соби се опремени со клима уред, LCD сателитска ТВ, мини бар, Wi-Fi интернет, бања, балкон или тераса.


Содржини: Хотелот располага со главен ресторан, три базени, мини клуб, , анимација за деца и возрасни, игралиште, три тобогани, Wi-Fi интернет, паркинг. Фитнес центар, внатрешен базен, амам, сауна, масажи се со доплата.

 

Спорт и забава: За љубителите на активен одмор хотелот нуди теретана, јога, одбојкарско игралиште.


Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа со бел песок.


Web на хотелот: https://www.iberostar.com/en/hotels/monastir/iberostar-kuriat-palace/


Цените се однесуваат за 7 дневен аранжман за 2 лица. Имаме аранжмани за 7, 10, 11 и 14 дена како и различен тип на соби.

За понуда контактирајте не на info@labranda.mk или на +389 72 320 560.