Vincci Nozha Beach 4*

Локација: Од центарот на Хамамет е оддалечен 7 км, од Набела 12 км.

Соби: Хотелот располага со 447 соби распоредени во три згради.Собите се

конформни, климатизирани, модерно наместени , со купатила, со балкони, САТ ТВ, фен, телефон, сеф (со доплата), мини бар (на барање и со доплата).


Содржини: Хотелот припаѓа на Шпанскиот ланец на хотели „Vincci“.

Хотелот го карактеризира добра кујна, љубезен персонал и многу содржини. На гостите

на располагање им се главен ресторан и три тематски ресторани.

Спорт и забава: Располага со три бара, два отворени и затворени базени, детски

базен, детски клуб и СПА центар.

За дневната анимација се грижи професионален аниматорски тим. 


Плажа: Хотелот директно излегува на убава песочна плажа во Северен Хамамет.


Web на хотелот: https://www.vinccihoteles.com/eng/hotels/tunisia/hammamet/vincci-nozha-beach-spa


Цените се однесуваат за 7 дневен аранжман за 2 лица. Имаме аранжмани за 7, 10, 11 и 14 дена како и различен тип на соби.

За понуда контактирајте не на info@labranda.mk или на +389 72 320 560.