One Resort Jockey Monastir Hotel 4*

Локација: One Resort Jockey е модерен, реновиран хотел со аква парк во хотелскиот регион Сканес-Монастир.


Соби: Сите соби се опремени со клима уред, сателитска ТВ, сеф, мини бар, бања, фен, балкон или тераса.


Содржини: Хотелот е сместен во градина со зеленило од 250.000 м2, се состои од две хотелски згради, главен ресторан, два a la carte ресторани, пет барови, неколку експрес и снек ресторани во различни делови на комплексот, како и осум барови.Хотелот располага со три отворени базени со детски дел, аква парк со 9 лизгалки, детски клуб, менувачница на рецепција, спа центар, безжичен интернет.


Спорт и забава: Покрај аква паркот, за љубителите на активен одмор хотелот нуди 4 тениски игралишта и голф.

Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа со бел песок.


Web на хотелот: https://onejockey.tn/en/


Цените се однесуваат за 7 дневен аранжман за 2 лица. Имаме аранжмани за 7, 10, 11 и 14 дена како и различен тип на соби.

За понуда контактирајте не на info@labranda.mk или на +389 72 320 560.