Occidental Sousse Marhaba Hotel 4*

Локација: Хотелот се наоѓа во близина на центарот на Сус, на 2,5км од стариот град и на 8км од Пор Кантауи.

Соби: Сите соби се опремени со балкон, клима, фен, ТВ, минибар (не се доплаќа), телефон, сеф, бесплатно wi-fi


Содржини: Хотелот располага со: 2 надворешни базени (1 со лизгалки и 1 за деца), внатрешен базенвелнес центар, главен ресторан, голема отворена тераса во тропски стил, барови покрај базен и во лобитео и клуб на плажа.


Спорт и забава: Караоке, кабаре шоу, ватерполо, пикадо, мини голф, тенис, куглање, пинг понг, падобранство, кану

Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа.


Web на хотелот: https://www.barcelo.com/en-ww/occidental-sousse-marhaba/

Цените се однесуваат за 7 дневен аранжман за 2 лица. Имаме аранжмани за 7, 10, 11 и 14 дена како и различен тип на соби.

За понуда контактирајте не на info@labranda.mk или на +389 72 320 560.